Кожен аніматор або івент-агенція, обов’язково повинні мати в своєму розпорядженні сценічний реквізит для конкурсів і програм, тематичні красиві яскраві анімаційні костюми – для перевтілення по ходу програми в різних персонажів.

Аніматори мають персональну програму і виступаючі з нею, часто стикаються з необхідністю використовувати костюм одного і того ж персонажа

І якщо врахувати, що кожен з анімаційних костюмів буде використаний не одноразово, слід замовляти виготовлення костюма за наступними критеріями:

костюм для аніматора Красивий та яскравий анімаційний костюм. Створить перше враження про аніматора як про професіонала. Привабливий костюм захоплено сприймається як дорослими, так і дітьми, налаштовує їх на хвилю відпочинку та розваг. Тому економити на красі буде неправильно

комфортний костюм дівчинки

комфортний костюм дівчинки

Комфортний костюм аніматору. Аніматор відіграючи програму проводить в костюмі значний час, при тому поводиться активно: танцює з дітьми, стрибає, бере участь в конкурсах, бігає. Замовивши індивідуальне виготовлення у нас, ви гарантовано отримаєте костюм, що не сковує рухів, що не створює дискомфорт. В іншому випадку артист швидко втомиться а це негативно позначиться на його настрої

Висока якість костюма. Регулярне використання, активні ігри зобов’язують нас приділяти виняткові вимоги до якості виготовлення.

Якісний Костюм Снегурочки

Костюм Снегурочки

Якісна тканина (вона дорожче, але виглядає яскравіше, служить довше), якісна фурнітура, якісний декор, бездоганний пошив – це не примха, а необхідність, якщо мова про сценічний костюм для аніматора.

В нашій МІК майстерні налагоджено саме виробництво і пошиття комфортних, ярких, високої якості сценічних костюмів для аніматорів Києва, України й усього світу. 

З деякими з робіт які були виконані в нашій майстерні, можна ознайомитися в розділі наші роботи.