Доставка товарів

Доставка здійснюється раніше обумовленими шляхами.

Можливі варіанти доставки:

По Києву: кур’єром, з рук в руки або поштовими службами.

По Україні: поштовою службою використання якої саме, оговорюється на начальному етапі. Можлива післяплата частини суми за роботу..

По Світу*: Укрпошта довше але дешевше, UPS швидше але дорожче. Після відправлення Вам надається трек – код для відстежування Вашої посилки. Замовлення за кордон відправляються тільки після 100% сплати вартості костюма.

*Ми не працюємо з тимчасово окупованим територіями України та країною окупантом.

Повернення товарів

Виробленого на замовлення можливе тільки у разі наявності явного браку, або коли сталася помилка і Вам надісланий не та модель або колір ( наприклад Ви замовили червоний , а Вам відправили синій. Якщо ж Ви замовили червоний – Вам надіслали червоний , але Ви його уявили не таким світлим , або не таким темним – це не є іншим кольором , і не може бути причиною для повернення або обміну виробу).

Вироби мають бути повернуті в оригінальній упаковці та без слідів використання. Товар, який був у вжитку, поверненню не підлягає.

Вироби , що повертаються мають бути належним чином упаковані, щоб уникнути пошкодженню при транспортуванні (якщо товар буде пошкоджений в результаті невиконання даної умови, претензії щодо обміну чи поверненню коштів не прийматимуться).

У разі обміну або повернення виробів , оплата послуг доставки оплачується замовником ( якщо повернення/обмін не по причині виробника, або інше не обговорено при замовленні ) .

Посилки із зазначеною на них післяплатою нами не обробляються і повертаються відправнику автоматично .

Відповідальність за правильне зняття мірок , вказаних в замовленні – несе замовник , тому віднесіться до цього дуже уважно й робіть заміри відповідно до наших рекомендацій

Ми відповідально та уважно ставимося до кожного замовлення і намагаємося робити свою справу якнайкраще , використовуємо лише найкращі матеріали , які коштують дорого – тому ми в жодному разі не зацікавлені в тому , щоб Ви відмовилися від замовлених виробів і докладемо максимум зусиль щоб Вам все сподобалося і підійшло !!!

Залишаємо за собою право припинити торгові відносини з замовником у випадку непропорційності рекламацій чи замовлень, що носять спекулятивний характер.

Дякуємо за розуміння і за те, що обираєте нас !